Już od 1991 roku świadczymy usługi przewozowe na terenie województwa małopolskiego i całej Polski. Usługi transportowe naszej firmy to rzetelność, szybkość obsługi i pewność, że przesyłka dotrze bezpiecznie w określone miejsce.

Doskonale przygotowany i przeprowadzony transport staje się niejednokrotnie kluczowym elementem imprezy masowej, pokazów, zawodów sportowych.

Kraków, jako tętniące życiem miasto, bogate w wydarzenia społeczne, kulturalne i sportowe jest miejscem, w którym sprawnie i szybko działające usługi transportowe są tak ważne. Dlatego nasza firma stawia sobie za cel zaoferowanie swoim klientom transportu na najwyższym poziomie na terenie Krakowa, województwa małopolskiego i w całej Polsce.

Usługi transportowe świadczymy wykorzystując samochody ciężarowe o ładowności od 1 do 6 ton, o kubaturze od 18 – 43 m3 w zabudowie kontenerowej i plandeki posiadające od 8 do 18 miejsc paletowych.

  • Dla usprawnienia transportu istnieje możliwość załadunku bocznego i od góry
  • Samochody wyposażone są w windy załadowcze oraz wózki paletowe
  • Wszystkie samochody wyposażone są w system nawigacji satelitarnej

 

Ceny usług transportowych ustalane są indywidualnie, w zależności od długości trasy bądź ilości godzin wynajmu danego samochodu.
 

Przykładowe parametry samochodów do przewożenia ładunków: